erdem kınay merve özbey

Erdem Kınay & Merve Özbey – Helal Ettim

erdem kınay merve özbey

Kendimi bildim bileli her daim belirli dönemlerde bir şarkıya bağlanır, uzunca bir süre o şarkıyı listemden eksik etmem. Bu tarz şarkılar; bazen minibüste giderken radyoda, bazen bir arkadaş tavsiyesiyle, bazen televizyonda karşıma çıkar. Ama bu yazıyı bana yazdıran şarkı, bildiğiniz şans eseri kulağıma ilişti, iyi ki de ilişti! Daha önce bir yazımda bahsettiğim üzere; bu aralar yakın arkadaşım, kader dostum Hasan ile birlikte Teamspeak üzerinden sürekli olarak görüşüyoruz (sesli olarak). Geçtiğimiz günlerde kulaklığında bir sorun olduğunu söyleyip, sesimi az duyduğunu belirtti. Haliyle ayarlardan olabilir mantığı ile Teamviewer’dan bilgisayarına bağlandım. Birkaç ayarı kurcaladıktan sonra ‘sanırım oldu, YouTube’dan bir şarkı aç da deneyelim’ dedim. Hani YouTube‘un ‘Öneriler’ kısmı olur ya; adam oradan tesadüfen, daha önce dinlememesine rağmen rağmen bu şarkıyı açtı ve beni bağımlı etti.

Hani söylenebilecek pek bir şey de yok aslında. Ses güzel, altyapı güzel, kendisini aralıksız 4-5 kere tekrar dinletebilen güzel bir çalışma olmuş. Bundan sonra bu ikiliyi daha yakından takip edeceğim. Özellikle bu denli kısırlaşmış Türk Pop’una farklı soluk getirebileceklerine inanıyorum.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>