weBurak Menu

Permalink:

Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Başvuru Formu

Yorum Yaz • Okunma: 1.002

seda sayan 2 Kaynana Gelin Sedaya Gelin Başvuru Formu

Yaptığı çoğu programda olduğu gibi yeni programı olan “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin“de de başarıyı yakalayan Seda Sayan, izleyicileri ekran başına toplamayı başarıyor. Yarışmayı izleyenlerin bileceği üzere; gelin-oğul-anne üçlüsü yarışma boyunca sıkıştırılıyorlar. Kendisine sorulan soruları cevaplayan oğul, annesini veya eşini tercih ederek cevap veriyor. Özellikle sorulan “hangisini daha çok seviyorsun ?” sorusunda hayli tıkanan oğulların cevapları şok etkisi yaratabiliyor.

Program bu kadar ilgi çekiciyken katılmak isteyenlerin sayısı da haliyle epey fazla. Her Seda Sayan programında olduğu gibi bu programa da bayanların ilgi ve alakasının fazla olması gayet doğal aslında. Eğer sizde Kaynana Gelin Seda’ya Gelin Başvuru hakkında araştırma yapıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim. Bu adresten, yarışmanın başvuru formunu doldurabilir, onaylanması halinde yarışmacı olabilirsiniz. Başvurunuz onaylanır mı onaylanmaz mı bilinmez ama çok eğlenceli anlar geçireceğinize kesin gözüyle bakıyorum.

Ne diyelim ? Umarım seçilirsiniz!

  • Müge

    başvurdum ve görüşmeye çağırıldım bu kabul edildiği anlamındamıdır ? Duyumlarıma göre 20 aileden 3 aile seçiliyormuş cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

  • Lütfen yorumlarınızda temiz ve anlaşılabilir bir üslup kullanın.