yaman bilekliği

Medcezir Yaman Bilekliği

medcezir-cag-152653FN

Daha dizi başlayalı 8-9 bölüm oldu ama etki alanı bir hayli genişledi. Öyle ki; dizideki oyuncular, ne giyse, ne taksa moda oluyor. Şahsi konuşmak gerekirse Yaman’ın taktığı bilekliğe baya kafayı takmış durumdayım. Saat takmayı çok fazla sevmeyen bir insan olarak kendimi bildim bileli daima bileklik kullandım. Özellikle Fenerium’un ürettiği sarı lacivert bileklikler bu seneye kadar tek vazgeçilmez aksesuarımdı diyebilirim. Şimdilerde ise bu deri-ip bileklikler hayli ilgimi çekmeye başladı (Yaman Koper’de sağ olsun!), haliyle başladım araştırmaya. Şuan için tam olarak zevkime uygun bir şey bulduğumu söyleyemem lakin Gittigidiyor‘da bir satıcının ürününü de beğendim diyebilirim, muhtemelen birkaç saate siparişini vermiş olurum.

Eğer sizde Yaman Koper bilekliği arıyorsanız pazardan değil kaliteli bir yerlerden alın derim. Hani geçmişte kullanmışlığım var, cacık deriler çok fazla yara yapıp, kızartabiliyor bileği. Şekil duracak diye sağlığınızdan olmayın ondan sonra.

4 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>