Twitter Neden Açılmıyor ?

twitter

Son 1 haftadır içerisinde bulunduğumuz kaos ortamı, insanların kafasını ister istemez allak bullak etti. Özellikle Gezi Parkı direnişinin simgesi haline gelen Twitter, önce yavaşlayıp sonra tamamen kapanınca, haliyle insanların aklına ilk sansür ihtimali geldi. Şahsen başta bende kalıcı bir sansür olmasa dahi, kısa süreli erişim yasağı gelebileceği ihtimalini düşündüm. Ufak bir araştırmanın ardından durumun Twitter kaynaklı olduğunu ve ülkemizden bağımsız bir problem olduğunu öğrendim.

Twitter’ın kapalı olma sebebi yapılan açıklamaya göre; sunuculardan kaynaklanan bir problem. Durumu düzeltmek için çalışan Twitter mühendisleri, en kısa sürede çözüm bulmak için uğraş veriyor.

Eğer Twitter ile ilgili gelişmeleri sürekli olarak takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantı size yardımcı olacaktır.

Twitter Duyuruları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>