twitter-hapis

Twitter’da Profiline Bakanları Görme

Bu hastalık hayatımıza Facebook ile beraber girmişti sanırım, yanılmıyorum değil mi ? Ne bileyim Msn’de, Myspace’de böyle bir çılgınlık yoktu diye hatırlıyorum. Son zamanların en çok aranan olaylarından bir tanesidir büyük ihtimalle “Twitter’da profiline girenleri gör” ve benzerleri. Bunları araştırırken de bir ajan gibi sinsi ve kurnaz oluyoruz nedense peki sebep ? “Eski sevgilim twitter’ıma bakıyor mudur ?” iç sorularından ötürü mü ? Sebebi nedir tam olarak bende kestiremesem de

bundan birkaç sene önce büyük ihtimalle bu konuda benimde araştırmalarım olmuştur. Abi her şeyi geçtim, insan cidden merak kapasitesi çok yüksek bir varlık ya. Hani tüm bu araştırmaların tek sebebi merak, başka bir açıklaması yok.

Neden olarak, farklı kafalardan farklı cevaplar çıkabilse de aslında tamamının birleştiği nokta yine merak olacaktır. Şuan bu yazıyı okuduğuna göre sende bir araştırma sonucunda gelmişsin buraya, senin sebebin ne mesela, neden araştırıyorsun bu konuyu ? Fazla sorgulayıcı oldum biliyorum hatta şuan “neden taktın lan bu konuya bu kadar” diyebilirsiniz ama cidden çok garip bir olay bence. Bu arada bunca lafın arasında cevap vereyim Twitter’da böyle bir şey benim bildiğim kadarı ile mümkün değildir ama Facebook için çeşitli uygulamalar vesaire zaten var, sizde çoktan kullanmışsınızdır özel olarak belirtme gereği duymuyorum.

Neyse konumuza dönelim, ne diyorduk ? Heh.. Sizin sebebiniz nedir ? Eğer üşenmezseniz aşağıdaki yorum bölümünden bana iletin, cidden bu konu üzerinde bir araştırma halindeyim. İnsanların bu sorunun cevabını öğrendiklerinde ne tür duygular içerisinde olduklarını çok merak ediyorum. Bence bir nevi ego tatmini ama yine de sormak, araştırmakta fayda var.

4 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>