weBurak Menu

Permalink:

Twitter’da Reklamsız Takipçi Arttırma Siteleri

Yorum Yaz • Okunma: 8.831

takipçi Twitterda Reklamsız Takipçi Arttırma Siteleri

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Twitter, kullanıcı sayısını her geçen gün kat be kart arttırmakta. Başlarda pek ilgi görmeyen fakat ünlülerin de etkisi ile gitgide gelişen Twitter, bugün Türkiye’de belki de en etkili kullanılan sosyal ağ konumuna gelmiş bulunmakta. Durum böyle olunca; haliyle Twitter uygulamalarına olan ilgi de bir hayli artıyor. İnsanlar, yazdıkları tweetleri daha fazla kişiye aktarabilmek için takipçi sayısını arttırmayı hedefliyor. Bunu en kısa sürede sağlayan şeyde; tabii ki takipçi uygulamaları.

Her ne kadar bu uygulamalar aşırı ilgi görse de; çok tehlikeli yanları da yok değil. Çünkü birçoğu, takipçi çekimine başlamadan önce, kullanıcıdan aldığı izinler sayesinde hesap üzerindeki bir takım yetkilere erişim sağlıyor. Bu yetkileri genelde, kendi menfaatleri doğrultusunda kullansalar da, aralarında art niyetli uygulama sahipleri bulunmakta.

Bende buradan yola çıkarak; blog’um üzerinden, bu konuda hizmet veren güvenilir uygulamalardan bazılarını tanıtmak istedim. Umarım fayda sağlar da, bir Twitter fenomeni haline gelirsiniz.

Güvenilir Olanlar

Directioner Takipçi: Uygulama sayesinde günde 100 takipçi kazanabilirsiniz. Uygulama bildiğim kadarıyla herhangi bir reklam tweeti göndermiyor.

Takips: Uygulama sayesinde günde 100 takipçi kazanabilirsiniz. Uygulama bildiğim kadarıyla herhangi bir reklam tweeti göndermiyor.

Takipleş: Uygulama sayesinde günde 30 takipçi kazanabilirsiniz. Uygulama bildiğim kadarıyla herhangi bir reklam tweeti göndermiyor.

Notlar

Böylece günde 230 takipçi kazanabilirsiniz. Yalnız site tavsiyem; her gün 230 takipçi geldiği anda, uygulamalar bölümünden, uygulama yetkilerini kaldırınız. Ne olur ne olmaz, tedbirli olmakta fayda var.

 • turhan polat

  Sitene bayılıyorum. Nedenleri var; Birincisi güzel yazılar var, ikincisi diğerleri gibi dört günde bir, sadece 1 içerik girmiyorsun.

 • Ferhat Bayram

  ben bu sitelere pek sicak bakmiyorum acikcasi

 • melike ateş

  Twitter’da Reklamsız Yüzlerce Takipci Kazan! Nasıl Mı ? -

 • Teknoloji Oku

  Twitter takipçi sayınızı yükseltin! (Reklamsız): Son günlerde Twitter’da takipçi arttırma uygulamalarını mutlaka…

 • Ercan Gülçay

  Twitter’da Reklamsız Takipçi Kazanma

 • İREM

  İYİMİŞ

 • Lütfen yorumlarınızda temiz ve anlaşılabilir bir üslup kullanın.