Twitter’da Takip Etmeyenleri Bulmak

twitter

Sosyal ağlara olan ilgi arttıkça, insanların aslında ne kadar egolu varlıklar olduğunu keşfetmek daha kolay oldu. Bunu kötü bir şeymiş gibi söylemiyorum çünkü bu kesime bende dahilim, sende dahilsin. Yalan mı ? Facebook’ta genellikle fotoğrafını beğenmeyeni sende beğenmezsin, Twitter’da takip etmeyeni sende etmezsin. Bunlar artık sanal dünyanın vazgeçilmez ego şovları olmuş durumda, hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Bu yazımda sizlere, Twitter üzerinden bu ego olayını daha pratik bir şekilde uygulayabilme imkanı veren bir site tanıtacağım.

Her gün düzenli olarak takip ettiğim bloglardan Webeyn‘in yazdığı bir yazı üzerine keşfettiğim site, gerçekten pratik bir şekilde Twitter ile ilgili tüm merak ettiklerinizi cevaplıyor. Uygulama sayesinde; takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyenlerden tutun da, sizi takip eden hesapların en son ne zaman online olduğuna kadar her türlü bilgiyi öğrenebiliyorsunuz.

Bu ve buna benzer hizmet sağlayan sitelerinden farkı ise herhangi bir uygulama izni gerektirmemesi. Sitede gerekli forma kullanıcı adınızı yazmanız, tüm bu hizmetlere erişebilmeniz için yeterli oluyor. Profiliniz üzerinden, haberiniz olmadan reklam tweetleri göndermeleri de mümkün olmuyor haliyle.

Bence şuan itibari ile hiç vakit kaybetmeden followerfilter.com adresine girip, tüm merak ettiklerinizi öğrenin!

follower filter

4 Yorum

  1. Serkan Yılmaz

    Paylaşım için teşekkürler.Siteyi inceledim aramaya kullanıcı ismi yazmak dışında sağ üstte login olarak Tweetleri ve unfollowerlarıda ücresiz silmene izin veriyor.Ücretsiz ve sınırsız olması müthiş

  2. Rzon Hocaefendi (HD)

    Mursi’nin ilk kez hakim karşısına çıktığı tarihi davayı ‘da etiketiyle takip edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>