Hakkımda

1994 yılının Eylül ayında soğuk bir sonbahar günü dünyaya gelmişim. Başlarda çok uslu bir çocukmuşum, gün geçtikte bu özelliğini yitiren ve daha çok fırlamalığa kayan bir çocuk olmuşum. 3 yaşlarına geldiğimde eniştemin yurt dışından getirdiği bir bilgisayar ile başlamış benim için bu serüven. Tabii o zamanlar internet yok “Prince Of Persia“‘nın ilk serilerini oynuyoruz. Belki de bu oyun sayesinde bağlandım bilgisayara.  Kendimi bildim bileli hiç kimseyi isteyerek üzmeyi, kırmayı sevmem her zaman dost canlısıyımdır. Aynı zamanda mizah damarlarımda akan bir kan gibidir eğer bir ortamda espiri yoksa çabuk sıkılır oradan uzaklaşırım anlayacağınız aşırı ciddi ortamları hiç sevmem. Web ile ilgilenmemdeki tek amaç ise eğlence, para bana göre sadece bu işin meyvesi. Bilgilenmek, bilgilendirmek kısaca bilgi paylaşımına açık bir insanımdır, insanlara bir şeyler öğretmek yada onlardan bir şeyler öğrenmek hayat felsefelerim arasındadır.

Biri bana emir vermediğiistemediğim bir konuda üstelemediği takdirde her zaman iyimserimdir fakat emir verici konuşmalar yapan ve sürekli bir şeyleri üsteleyen kişilere karşı hiç iyi olduğum söylenemez. Kısaca ben böyle biriyim, eğer bir gün benimle tanışma fırsatınız olursa beni daha iyi tanıyacağınıza eminim. Aslında bu yazıyı yazmadan önce çok düşündüm, çünkü bazı insanlar gerçek yaşımı öğrenince davranışlarını, bana karşı duruşlarını değiştirmeye başlıyor. Birkaç dostumun blogunu gezince (aynı yaşta olduklarımın), sanırım benimde yazmam gerekiyor dedim ve şuan okuduğunuz bu yazı çıktı ortaya. Dost bloglarda tek bu kadar olsa iyi bazıları hobileri, fobileri, zotileri bile yazmış, ben de yazayım ayrımcılık olmasın bare ((:.

Hobilerim : Futbol oynamak, bilgisayar başında gereksiz zaman geçirmek (şuan sizin yaptığınız gibi), az da olsa Basketbol oynamak, bisiklet ile uzun yola çıkmak (Belirli sınırlar çerçevesinde tabii ki), Türkçe’yi Türkçe gibi konuşmak.

Fobilerim : Hırsızlardan çok korkarım şuana kadar hiç evimize girmedi ama girmesinide istemem şahsen. Onun dışında korktuğum pek bir şey yoktur.

Zotilerim : Saçma sapan kelimeler üretmek, kullanmak (bkz. Zoti, zoti nedir ya ?), sürekli eş-dost edinmek, gülmek-eğlenmek, lakap bulmak, arkadaşlarla salakça muhabbetler içerisine girmek.